0
 x 

سبد خرید شما خالی است.

تلفن تماس   09102048051

توصیه هایی در خرید کالای خواب  حداکثر الیاف و مواد مصنوعی مورد استفاده قرار گرفته در منسوجات بیشتر از 50% نباید باشد.کالای خواب که از جنس پنبه هستند عمر مفید کمتری در مقایسه با کالای خواب متشکل از مواد و الیاف مصنوعی است اما برای پوست مفید بوده و در خرید کالای خواب پیشنهاد میشود.

ادامه مطلب...

  به گزارش روز دوشنبه گروه علمی ایرنا از پایگاه اینترنتی تلگراف، محققان دانشگاه منچستر دریافتند که علت احساس خشکی و دردناک بودن اندام ها در هنگام بیدار شدن از خواب این است که ساعت بیولوژیک بدن

ادامه مطلب...

 

مواد شيميايی در خانه!

آیا اطمینان دارید که سلامتی شما را تهديد نمی کنند؟

اکثر مواد شوينده که حداقل يک بار در هفته در منازل مورد استفاده قرار می گيرند، حاوی مواد شيميايی به‌شدت خطرناکی می باشند.

آيا می‌دانيد که منزل شما مکانی است که درآن، بيش از هر مکان ديگر در معرض مواد شيميايی سمّی می‌باشيد؟

در اين رابطه، سازمان محیط زیست امریکا ( EPA ) در يک مطالعه 5 ساله دريافته است که سطح مواد شيميايی منتشر شده در هوای محيط داخل منازل، 70 بار بيشتر از ميزان اين مواد در هوای خارج از محيط خانه است؛ و بدليل بسته بودن محيط منازل، گازهای حاصله از تبخير اين مواد شيميايی در فضای خانه باقی می مانند.

ادامه مطلب...

اهمیت کالای خواب استاندارد در زندگی روزمره   کالای خواب امروزه مهمترین اقلام اتاق خواب هر فرد را تشکیل میدهد. ازآنجایی که مردم پس از گذشت یک روزکاری پرمشغله نیاز به خواب و استراحت دارند و کالای خواب در این امر نقش مهمی دارد ازاین رو کالای خواب از اهمیت بسیاری برخوردار است چراکه در زندگی هر فرد و آرامش روحی آن نقش مهمی دارد.

ادامه مطلب...